Odeslat stránku na e-mail:
Timber BNF Basic

Timber BNF Basic

Dostupnost:
Skladem u dodavatele

Cena v e-shopu s DPH: 7 314 Kč
Cena na prodejně: 7 699 Kč
+
Výrobce: E-flite
Kód zboží: EFL5250

Popis produktu

Sportovní víceúčelový RC model letadla na dálkové ovládání Timber BNF Basic o rozpětí 155 cm, s nainstalovaným pohonem a elektronikou pohání střídavý motor 10BL s regulátorem 40 A. Nainstalovaný přijímač AR636A AS3X, osvětlení LED diodami. V balení je obsažen set plováků!

Vlastnosti:

Sportovní model s úžasnými možnostmi STOL (krátký vzlet a přistání)
Funkční vztlakové klapky a volitelné sloty
Hlavní podvozek tlumící nárazy s koly Tundra
Realistický EDO styl plováků s dvěma kormidly
LED navigační světla, přistávací světla, blikající na křídlech
Lehká, skořepinová konstrukce
Lehký a velmi odolný materiál Z-Foam™
AS3X® přijímač s volitelnou technologií SAFE®
Výkonný střídavý motor

Konstrukce:

Timber není rozhodně tuctový model letadla jak by se mohlo na první pohled zdát. Jde o promyšlenou konstrukci, která využívá všech vymožeností vyspělé aerodynamiky a elektroniky. Základem je křídlo, které má kromě nainstalovaných vztlakových klapek i možnost nainstalovat sloty na náběžné hrany křídla, které brání odtržení proudnic na horní straně profilu. Poté je možné provádět let na minimální rychlosti, start s extrémně krátkou dráhou rozjezdu nebo let při velkém úhlu náběhu. Model je schopen i létání základních akrobatických obratů. Model je vyroben z lehké, odolné a snadno opravitelné hmoty Z-Foam.

Elektronika:

Model má nainstalován 6 kanálový přijímač Spektrum™ AR636A DSMX® se systémem stabilizace AS3X. Tento systém provádí automatické korekce řízení během letu a tím snižuje pracovní zatížení pilota. Mikroprocesor na základě informací z tříosého gyroskopu neustále udržuje polohu letadla pomocí křidélek, směrovky a výškovky ve stejné dráze do té doby, než dojde k povelu vysílače. AR636 má možnost aktivace inteligentní technologie SAFE™ (Sensor Assisted Flight Envelope) během párování. SAFE zvyšuje bezpečnost letu a zajišťuje klidný let. Zároveň ale zachovává plnou řiditelnost modelu, takže pilot má vysoký pocit bezpečí.

Podvozek:

Model Timber je nesmírně všestranný, je možné jej využívat jako pohodový rekreační model, nebo využít jeho akrobatické schopnosti. Díky velkým balónovým kolům Tundra s ním lze přistávat i na hůře udržovaných plochách. Pro příznivce vodních ploch je v balení set plováků. Po krátké instalaci si můžete užít létání nad hladinou vodní plochy.

Vybavení:

Sestavení modelu, je díky hotovým částem modelu s nainstalovanou elektronikou, poměrně rychlé. K dokončení je potřeba doplnit vysílač Spektrum a pohonnou LiPol baterii 2200 mAh 3S 30C s nabíječem.

Technické informace

Rozpětí 1555 mm
Délka 1040 mm
Letová hmotnost 1400 g
Nosná plocha 36,1 dm²
Plošné zatížení 38,8 g/ dm²
Elektro pohon Střídavý 10 BL
Regulátor Střídavý 40A
Serva 9 g
Vrtule 12x4
Přijímač AR636A

Ke stažení

Manuál Manuál 0 B

Videa

Dotaz na produkt: Timber BNF Basic

Kód zboží: EFL5250

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti PECKA MODELÁŘ s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Náhradní díly a související produkty

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2018. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat