V důsledku vládního nařízení jsou v současné době všechny provozovny PM uzavřeny. Internetový prodej zůstává zachován. Osobní odběr zboží objednaného prostřednictvím e-shopu je možný ve Zlatnické ulici, a to skrze výdejní okénko.

Kvadrokoptéra DJI Mavic 2 ZOOM (DJI Smart Controller)

Náhled produktu - Kvadrokoptéra DJI Mavic 2 ZOOM (DJI Smart Controller)

Dostupnost:
Skladem u dodavatele

Cena v e-shopu s DPH: 45 990 Kč
+
Výrobce: DJI
Kód zboží: DJIM0256CS

DJI

Popis produktu

DJI Mavic 2 Zoom je nejnovější kompaktní dron s 1/2,3" CMOS čipem a objektivem s dvojnásobným optickým zoomem 24–48 mm, který umožňuje fotografovat v rozlišení 12 Mpx a nahrávat ve 4K (30 fps). Model je vybaven novým ovladačem DJI Smart Controller s vestavěným 5,5" displejem.

Naším snem vždy bylo vytvořit skutečný dron, který spojuje technologie, inženýring a potřeby leteckého fotografa. Dron, který obsahuje všechny pokročilé technologie DJI a je schopen od základu změnit možnosti letecké fotografie. Zkonstruováním Mavica 2 se nám tento sen splnil.

10bitový Dlog-M barevný profil

Mavic 2 Zoom podporuje 10bitový Dlog-M barevný profil s vyšším dynamickým rozsahem pro větší flexibilitu při postprodukci. Systém rozeznává rekordní jednu miliardu barev (oproti 16milionům barev zachycených tradičními 8bitovými profily) a uchovává více detailů ve světlech a stínech. Nyní můžete zachytit i ty nejjemnější přechody během východu či západu slunce, zároveň máte větší prostor při postprodukci.

Mavic 2 Zoom

Dynamické perspektivy – o tom je Mavic 2 Zoom s 1/2,3palcovým 12megapixelovým a dvojnásobným optickým zoomem (24–48 mm) (pozn. 4). Zachycuje vše od širokoúhlých po středně dlouhé záběry a tím nabízí ještě více kreativních možností.

Expresivnější středně dlouhé záběry

48mm teleobjektiv oproti 24mm širokoúhlému objektivu komprimuje perspektivu a zdůrazňuje efekt paralaxy pro dosažení filmového vzhledu (pozn. 4). Nyní se otevírá zcela nový svět letecké fotografie, který nabízí ještě velkolepější a filmovější záběry.

Bezstarostná cesta za záběrem

Během natáčení FullHD videa vám 4× bezeztrátový zoom (včetně 2x optického zoomu) umožňuje bližší pohled na vzdálenější subjekty, unikátní záběry tak lze pořídit z větší vzdálenosti. Tato možnost pomáhá udržet bezpečnou vzdálenost od budov, vozidel, zvířat a lidí.

Rychlé a přesné ostření

Hybridní automatické ostření Mavica 2 Zoom kombinuje fázovou a kontrastní detekci pro vyšší přesnost ostření s o 40 % zvýšenou rychlost ostření oproti předchozímu modelu. Sledovací systém automatického ostření zajišťuje, aby byly subjekty jasné a ostré při zvyšování a snižování ohniskové vzdálenosti.

Zoomování během letu

Dolly Zoom (kolejnicový zoom) je novou funkcí Quick Shot Mavica 2 Zoom a nabízí zcela novou perspektivu plně zabudovanou v dronu. Dolly Zoom automaticky ostří za letu, dodává tak vašemu videu intenzivní efekt deformace. Při manuálním řízení můžete sami nastavit vhodnou rychlost ostření pro dosažení ještě kreativnějšího záběru.

Fotografie Super Resolution

Mavic 2 Zoom disponuje zcela novou funkcí Super Resolution – přednost kterou si krajinářská fotografie s živými detaily zaslouží. Během fotografování s ekvivalentní ohniskovou vzdáleností 24 mm (pozn. 4) kamera svým teleobjektivem zachytí a složí devět fotografií.

Výsledkem je 48megapixelová fotografie s vysokým rozlišením. V porovnání s běžnými panoramaty si fotografie Super Resolution zachovávají původní vzhled subjektů s přesnější kompozicí.

Kamerový systém

Natáčejte jako profesionál! Obě kamery Mavica 2 využívají nejnovější technologii tříosé stabilizace DJI (pozn. 4), která zajišťuje plynulé, stabilní záběry téměř za jakýchkoliv podmínek.

Hyperlapse

Rozlučte se komplikovanou postprodukcí. S funkcí Hyperlapse letoun automaticky natáčí a postprodukuje stabilní letecké záběry a umožňuje vám vytvářet profesionální časosběrná videa, která můžete okamžitě sdílet na sociálních sítích – vše pomocí jednoduchého stisknutí tlačítka.

Letovou trasu si uložte v Task Libary (knihovna úkolů) (pozn. 7). Mavic 2 po ní může letět kdykoliv budete chtít. Fotografie lze současně ukládat ve formátech JPEG nebo RAW, kde máte více prostoru pro postprodukci.

Hyperlight

Rozjasněte svůj svět s funkcí Hyperlight, která vylepšuje fotografie pořízené za zhoršených světelných podmínek a zároveň výrazně snižuje šum.

Kodek H.265 pro vyšší kvalitu obrazu

Obě verze natáčí 4K video s vyšším datovým tokem pomocí pokročilé komprese H.265. (pozn. 8) Videa kódovaná v H.265/HEVC tak zachycují o 5 0% více informací než videa kódovaná v H.264/AVC. Videa tak mají vyšší kvalitu a zachovávají více detailů.

Ocu Sync 2,0 systém přenosu videa

Výkon technologie přenosu videa Ocu Sync 2,0 je výrazně navýšen díky zlepšení přenosové vzdálenosti, kvality videa a díky ochraně proti rušení.

Vznášejte se s jasným výhledem

Zcela nový Ocu Sync 2,0 poskytuje 1080p video přenos na vzdálenost neuvěřitelných osm kilometrů (pozn. 1). Umožňuje vám létat dál bez omezení. Editujte a nahrávejte Full HD videa na sociální sítě přímo z cache. Původní soubory pořízené za letu lze automaticky uložit na vaše mobilní zařízení bez potřeby manuálního stahování.

Frekvenční pásmo 2,4 a 5,8 GHz

Automatické přepínání v reálném čase (pozn. 9). Mavic Pro spoléhá na přenos na frekvenci 2.4 GHz, tzn. frekvenci běžně zarušenou celou řadou bezdrátových zařízení. Mavic 2 je však díky automatickému přepínání mezi pásmy 2,4 GHz a 5,8 GHz schopen vysílat ten nejkvalitnější signál – nezbytná funkce pro let v prostředí s vysokým zarušením. (pozn. 9).

Rychlé stahování, nízká prodleva

Ocu Sync 2,0 nabízí teoretickou rychlost stahování až 40 Mbps a minimální prodlevu 120 ms, přenos videa je tak plynulejší a zážitek z pilotáže je celkově lepší.

Letová bezpečnost

Výkonný, ale bezpečný. Po bezpočtu hodin vývoje a testování byl Mavic 2 optimálně přestavěn a dosahuje tak vyšší letové rychlosti, nižší spotřeby energie a nižší hlučnosti. Tyto jemné, ale významné úpravy společně se systémem Flight Autonomy zaručují plynulejší a tišší let s vyšší bezpečností.

Rychlejší

Maximální rychlost letu 72 km/h (pozn. 10);
Přepracované tělo letounu disponuje vylepšenou aerodynamikou. Činitel odporu Mavica 2 je při plné rychlosti o 19 % nižší než u Mavica Pro.

Delší letové časy

Maximální doba letu až 31 minut. Delší letový čas nabízí více kreativních možností.

Tišší

Konstrukce je uzpůsobena pro dosažení nižší hlučnosti. Sinusoidní FOC pohonné regulátory a tiché vrtule neuvěřitelně ztiší váš let, a zbaví vás obav z vyrušení vašeho okolí.

Všesměrové vnímání překážek

Systém Flight Autonomy byl vylepšen a nyní zahrnuje všesměrové vnímání překážek. Poprvé se tak na dronu DJI vyskytují překážková čidla na všech stranách letounu pro zvýšení bezpečnosti letu. LSEP * Systém Flight Autonomy pouze poskytuje určitou ochranu ve specifických prostředích a není schopen kompenzovat chybný úsudek pilota během letu. Z bezpečnostních důvodů proto dávejte během letu s Mavicem 2 pozor na vaše okolí a dbejte pokynů a upozornění aplikace.

Dopředu

Duální obrazová čidla umožňují přesné měření vzdálenosti až na 20 metrů. Detekovatelný rozsah je 20–40 metrů (o 33 % širší než Mavic Pro). Duální obrazová čidla jsou také schopna detekovat překážky a letoun včas zastavit při letu do 50,4 km/h (o 40 % efektivnější než Mavic Pro).

Dolu

Duální obrazová čidla umožňují přesné měření vzdálenosti až na 11 metrů. Detekovatelný rozsah je 11–22 metrů. Infračervený systém pro vnímání umožňuje přesné měření vzdálenosti až na 8 metrů. Letoun přesně visí do výšky 50 metrů a bezpečně přistane na detekovanou zem. K čidlům byla doplněna přídavná světla, která pomáhají přistát za zhoršených světelných podmínek.

Doleva a doprava

Systém vnímání překážek je schopen detekovat překážky v rychlosti do 28,8 km/h, zvyšuje tak bezpečnost letu jak v režimu Active Track tak Tripod.

Dozadu

Duální systém vnímání překážek je schopen přesně měřit vzdálenosti až na 16 metrů a je schopen detekovat překážky a letoun včas zastavit při letu do 43,2 km/h. Detekovatelný rozsah je 16–32 metrů.

Nahoru

Infračervený systém pro vnímání překážek. Přesné měření na vzdálenost až 8 metrů.

Snadné ovládání

S výkonnými kamerami a jednoduchými inteligentními režimy pro natáčení je Mavic 2 schopen vytvářet kreativní letecké záběry a je dostupný uživatelům všech úrovní.

Active Track 2,0

Díky vylepšením v oblasti hardwaru a softwaru ActiveTrack 2,0 posune váš zážitek ze sledování na zcela novou úroveň.

Přesné rozeznávání

Dříve se ActiveTrack primárně spoléhal na 2D obrazy z hlavní kamery, aby mohl sledovat subjekt. Mavic 2 nyní s ActiveTrack 2,0 mapuje třírozměrný obraz okolního prostředí, a to pomocí hlavní kamery a předních duálních obrazových čidel, čímž zvyšuje tak přesnost rozeznávání.

Predikce trajektorie

Algoritmy pro predikci trajektorie pomáhají subjekt sledovat i když je dočasně skrytý za překážkou.

Sledování ve vysoké rychlosti

V otevřených prostorech bez překážek může Mavic 2 sledovat rychle se pohybující subjekty, jako jsou například auta nebo lodě, a to až do rychlosti 72 km/h. (pozn. 11)

Vnímání překážek

Během sledování subjektu si Mavic 2 plánuje cestu ve své 3D mapě okolního prostředí, zatímco Mavic 2 bez přerušení natáčí, vnímá, rozeznává a vyhýbá se překážkám před a za sebou.

Panoramata

Mavic 2 podporuje čtyři panoramatické režimy: Sphere, 180°, Horizontal a Vertical.

Letecká fotografie jednoduše

K dispozici je řada intuitivních režimů pro více kreativních možností.

Point of Interest (POI) 2,0

Díky technologiím pro měření vzdáleností pomocí obrazu a GPS, je přelet do středu kruhu před natáčením po kružnici minulostí. POI 2,0 zvyšuje efektivitu workflow jako nikdy dřív, a umožňuje vám subjekty oblétat a natáčet snadno a jednoduše.

Waypoint 2,0 (pozn. 7)

Díky Waypoint 2,0 letoun nepotřebuje létat na přesný bod natáčení pro označení bodů. Zvolením požadovaných bodů na mapě si můžete naplánovat letovou trasu snadno a rychle a uložit si ji pro další let.

Příslušenství

Špičkové příslušenství, které rozvíjí vaši kreativitu.

Ovladač DJI Smart Controller

Ovladač DJI Smart Controller je navržen k maximálnímu využití vašeho modelu Mavic 2 nebo modelů vybavených přenosovým systémem OcuSync 2,0. 5,5" displej umožňuje jasné zobrazení i v nejnáročnějších podmínkách. Intuitivní ovládání a nainstalované funkce jako SkyTalk a DJI GO 4 vás dostanou do vzduchu rychleji a snadněji než kdykoliv před tím. Vestavěný akumulátor 5000mAh dodává ovladači energii na až 2,5 hodiny provozu.

Klíčové vlastnosti Mavic 2 Zoom (dron):

 • 8km 1080 p video přenos (pozn. 1),
 • 2× optickým zoom
 • max. letový čas 31 minut (pozn. 2),
 • všesměrové vnímání překážek (pozn. 3),
 • Hyperlapse.

Klíčové vlastnosti Mavic 2 Zoom (kamera):

 • 24–48mm kamera s optickým zoomem,
 • maximální flexibilita,
 • 12Mpx 1/2,3" CMOS snímač,
 • 48Mpx Super Resolution fotografie,
 • 4× bezeztrátové zoom FHD video,
 • kolejnicový zoom.

Obsah balení:

 • Mavic 2 Zoom,
 • vysílač DJI Smart Controler,
 • 1× baterie Li-Ion 3850 mAh 15,4 V,
 • nabíječ 220 V,
 • napájecí kabel 220 V,
 • 3× sada vrtulí,
 • kryt gimbalu,
 • kabel USB/typ-C,
 • USB adaptér,
 • náhradní kniply (1 pár),
 • CZ manuál.

Poznámky:

1. Bez překážek a okolního rušení, v souladu s FCC. Specifikace maximálního dosahu je orientační hodnota síly signálu. S dronem vždy udržujte oční kontakt, pokud to předpisy nepovolují jinak.
2. Zaznamenáno při konstantní rychlosti 25 km/h v bezvětří. Letový čas se může lišit po povětrnostních podmínek a podle použitých letových režimů.
3. Všesměrové vnímání překážek zahrnuje vnímání vpravo/vlevo, nahoru/dolu a vpřed/vzad. Vnímání vlevo/vpravo je dostupné pouze v režimech ActiveTrack a Tripod.
4. Ekvivalentní ohnisková vzdálenost k 35 mm.
5. HNCS bylo vyvinuto, aby nabídlo jediný barevný profil, který optimalizuje obraz tak, aby podal širší rozsah barev a lepší kontrast celé řady subjektů. Standardní barevné profily většinou nezvládají zachytit všechny jemné nuance přírodních barev různých subjektů a aplikují silný nebo slabý efekt na zvýraznění tónů.
6. Kameru můžete po zakoupení vyměnit. Tato služba není v tento moment dostupná. Detaily budou brzdy zveřejněny.
7. Brzy dostupné.
8. Maximální datový tok pro 3840×2160 při 30 fps.
9. Kvůli místním nařízením není v některých zemích povolen přenos v pásmu 5,8 GHz.
10. Zaznamenáno ve režimu Sport v bezvětří při hladině moře.
11. Mavic 2 nevnímá překážky při letu ve vysoké rychlosti (sledování ve vysoké rychlosti a Sport režim).
12. Dostupné pouze u Mavic 2 Zoom.

Na tento produkt je poskytována profesionální technická podpora, autorizovaný záruční i pozáruční servis a součástí balení je plnohodnotný český návod k použití.

Dotaz na produkt: Kvadrokoptéra DJI Mavic 2 ZOOM (DJI Smart Controller)

Kód zboží: DJIM0256CS

Text dotazu

Náhradní díly a související produkty

1DJ5005
Dočasně
nedostupné
189 Kč 180 Kč
DronePen Lens Cleaner.
PGP422
Dočasně
nedostupné
399 Kč 379 Kč
Mavic 2 ZOOM: Cinema Series LIMITED.
PGP437
Dočasně
nedostupné
2 490 Kč 2 366 Kč
Mavic 2 ZOOM: Kryt gimbalu.
DJIM0256-08
Skladem
u dodavatele
399 Kč
Mavic 2 ZOOM: MRC-CPL (Advanced).
PGB250
Dočasně
nedostupné
399 Kč 379 Kč
Mavic 2: Connector.
PGB208
Skladem
u dodavatele
249 Kč 237 Kč
Mavic 2: Ochranné oblouky.
PGB218
Dočasně
nedostupné
629 Kč 598 Kč
Mavic 2: Ochranný kryt kamery.
PGB266
Skladem
1 ks
249 Kč 199 Kč
Mavic 2: Popruh vysílače.
PGB207
Dočasně
nedostupné
199 Kč 189 Kč
Mavic 2: Přepravní kufr.
PGB214
Skladem
u dodavatele
3 490 Kč 3 316 Kč
Mavic 2: Přepravní kufr mini.
PGB216
Skladem
u dodavatele
799 Kč 759 Kč
Mavic 2: Přepravní kufr velký.
PGB212
Skladem
u dodavatele
1 490 Kč 1 416 Kč
Mavic: Držák tabletu standard.
PGB143
Dočasně
nedostupné
649 Kč 617 Kč
PGYTECH LensPen.
PGB166
Skladem
u dodavatele
349 Kč
Spark/Mavic: Phone Mount.
PGP401
Dočasně
nedostupné
699 Kč 664 Kč
Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2021. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat