This website use cookies files to provide services, personalize adverts and analyze visits. Information about how you view this website is shared with the Google company. By using this website you give permission for the use of cookies. Read more.


Die Seite auf die E-Mail senden:

Z malé firmy do mezinárodní společnosti

Firma Zvezda Limited Liability Company byla založena v červenci roku 1990 a za posledních dvacet let se z malé společnosti rozrostla do velké ruské firmy vyrábějící rc modely a deskové hry a zhruba od roku 2000 patří mezi největší exportující ruské společnosti. V současnosti má přes 200 stálých zaměstnanců, kterým zajišťuje vynikající pracovní podmínky a vysoký plat. Celkově firma nabízí přes 500 různých produktů a každým rokem jich přibývá okolo 80. Modely Zvezda se vyváží do všech koutů Ruska a i do 50 okolních zemí. Zvezda patří mezi distributory dalších velkých firem, jako je například Dragon nebo Italeri.

Vysokou kvalitou k mnoha úspěchům

Dále patří mezi první ruskou firmu, která v roce 2002 vystavovala své výrobky na GAMA Trade Show in Las Vegas a dále získala přes 40 různých ocenění a byla nominována na mnoho dalších cen. V roce 2002 se společnost vydala dalším novým směrem deskových her. Mezi oblíbené plastikové modely Zvezda patří například legendární tank T-80, sovětský víceúčelový nákladní automobil Zis-151 a například stíhačka 1:72 zvezda su-34.

Produkty firmy Zvezda naleznete zde

Portofrei bestellen

mit über Bestellungen 3 000 CZK
(nur in der Tschechischen Republik gültig)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2018. Alle Rechte vorbehalten.