This website use cookies files to provide services, personalize adverts and analyze visits. Information about how you view this website is shared with the Google company. By using this website you give permission for the use of cookies. Read more.


Die Seite auf die E-Mail senden:

Kyosho nabízí nejen rc modely aut

Firma Kyosho Corporation, sídlící v Tokyu v Japonsku a založená v říjnu 1963, vyrábí rc modely aut, jako je například Kyosho lamborghini countach. Centrála společnosti se nachází v části Tokya, zvané Chiyoda a samotná výroba modelů probíhá ve městě Atsugi. Rc modely Kyosho patří mezi nejstarší v Japonsku a těší se zde velké tradici. Mezi produkty, které nabízí, patří například rádiově ovládaná auta, letadla, helikoptéry nebo lodě. Celosvětově známým modelem, vyráběným touto firmou je Kyosho Axxe, bugina, která je vhodná především pro začátečníky v oblasti rc terénních aut. V našem obchodě si ji můžete pořídit za rozumnou cenu, spolu s ostatním příslušenstvím.

Tamiya, aneb velký rival

Mezi hlavního konkurenta této firmy patří Tamiya, vyrábějící plastové a kovové sběratelské modely aut, kterým se Kyosho mimo jiné také věnuje.

Produkty firmy Kyosho naleznete zde

Portofrei bestellen

mit über Bestellungen 3 000 CZK
(nur in der Tschechischen Republik gültig)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2018. Alle Rechte vorbehalten.