This website use cookies files to provide services, personalize adverts and analyze visits. Information about how you view this website is shared with the Google company. By using this website you give permission for the use of cookies. Read more.


Die Seite auf die E-Mail senden:

Rc modely Himoto pro každou volnou chvilku

Firma Himoto funguje od roku 2007. Zabývá se prodejem rc modelů aut (monster truck, buggy, truggy, silniční a draft modely), ke kterým také nabízí veškeré příslušenství a doplňky.

Himoto Monster Truck – pro začátečníky i profesionály

Oblíbeným produktem této firmy jsou především modely Himoto Monster Truck, které jsou určené i začátečníkům a rekreačnímu poježdění i v náročnějším terénu. K dostání jsou v různých měřítkách, např. 1:10, které bývají poháněné stejnosměrným elektromotorem, 1:18, které nabízejí minímální nároky na údržbu, či 1:5, které mají náhon na všechna čtyři kola.

Dalším produktem ze široké nabídky jsou oblíbené Himoto Buggy, se kterými zažijete opravdu spoustu zábavy. Tyto modely jsou vhodné do náročnějšího prostředí. Konstrukce vozu je velmi robustní, což zaručuje vynikající jízdní vlastnosti a trvanlivost veškerých dílů. Své Himoto Buggy také můžete pozměnit libovolnou karosérií z nabídky firmy Himoto.

Tak jako u všech modelů i u modelů Himoto je nutné čas od času vyměnit nějaký ten náhradní díl. Náhradní díly Himoto představují širokou nabídku příslušenství a dílů, které uspokojí nejednoho vlastníka modelu.

Produkty firmy Himoto naleznete zde

Portofrei bestellen

mit über Bestellungen 3 000 CZK
(nur in der Tschechischen Republik gültig)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2018. Alle Rechte vorbehalten.