Die Seite auf die E-Mail senden:

Souhlas se zpracováním osobních údajů

(Heureka – Ověřeno zákazníky)

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasíte se zpracováním Vaší elektronické adresy (e-mailové adresy), kterou jste vyplnil do objednávkového formuláře, pro níže uvedený účel.

Tento Váš souhlas je dobrovolný, můžete jej kdykoliv odvolat. Odvoláním tohoto souhlasu však není dotčena zákonnost zpracování vycházejícího z Vašeho souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Odvolání souhlasu též nemá vliv na zpracování osobních údajů, které zpracováváme na základě jiného právního základu, než je Váš souhlas.

Váš souhlas není důležitý pro objednávku zboží.

Vaši e-mailovou adresu budeme zpracovávat my, tedy prodávající, společnost PECKA-MODELÁŘ s.r.o., IČO: 27114295, se sídlem Vajdova 1047/25, Praha 10.

Souhlasíte s tím, abychom Vaši e-mailovou adresu předali společnosti Heureka Shopping s.r.o., IČO 02387727 (www.heurekashopping.cz), za účelem zaslání dotazníku spokojenosti nákupu „Ověřeno zákazníky“.

Podrobnosti o zpracování osobních údajů a o Vašich právech jsou uvedeny v Prohlášení o zpracování osobních údajů, které za tímto účelem vydala naše společnost.

Portofrei bestellen

mit über Bestellungen 3 000 CZK
(nur in der Tschechischen Republik gültig)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2018. Alle Rechte vorbehalten.