Die Seite auf die E-Mail senden:
Fling RC Free Glider ARF 1240mm

Fling RC Free Glider ARF 1240mm

Produkt anzeigen - Fling RC Free Glider ARF 1240mm

Verfügbarkeit:
Ausverkauft

Preis in e-shop mit MwSt.: 82,09 €
Preis im Laden: 86,42 €
+
Hersteller: Great Planes
Warenkode: GPMA1060

Produktbeschreibung

Malé RC házedlo Fling je ideálním společníkem pro víkendové relaxační létání, výpravy do přírody s modelem a malým baťůžkem. Nepochybujeme, že vás tenhle roztomilý model, který k letu připravíte doslova za pár hodin chytne za srdce. A nebojte se, že vás budou bolet ruce nebo si pohmoždíte rameno při házení - součástí stavebnice je i malý gumicuk, který zastane všechnu námahu za vás!

ARF stavebnice RC házedla s laminátovým trupem s uhlíkovým ocasním nosníkem a konstrukčními nosnými plochami. Trup je typické "házedlové" konstrukce s laminátovou trupovou gondolou s odnímacím krytem kabiny a ocasním nosníkem z uhlíkové trubky. Překližkové lože pro serva směrovky a výškovky je již vlepeno v prostoru kabiny, kormidla jsou ovládána lankovými náhony pro dosažení minimální hmotnosti a přesného chodu.

Jednodílné křídlo potažené nažehlovací fólií je klasické konstrukce s balsovými žebry a tuhým potahem torzní skříně. K trupu se křídlo upevňuje gumovými oky. Pokud chcete mít Flinga skladnějšího, nebude problém (samozřejmě za cenu mírného zvýšení hmotnosti) ponechat křídlo dělené se spojkou ze 4 mm ocelového drátu. Ocasní plochy jsou deskové potažené nažehlovací fólií.

Pro ovládání modelu budete potřebovat nejméně dvoukanálovou RC soupravu. Serva vyhoví běžná 9-10 g mikroserva s tahem nad 1 kg.cm, jako jsou HS-55 nebo HS-65HB. Pro napájení přijímače a serv dobře vyhoví NiMH čtyřčlánek 350 mAh

Stavebnice obsahuje:

Laminátový trup modelu s uhlíkovým ocasním nosníkem, konstrukční křídlo a ocasní plochy potažené nažehlovací fólií, sadu příslušenství, gumicuk s cívkou a praporkem a návod.

Technische Daten

Rozpětí [mm] 1240
Délka [mm] 800
Hmotnost [g] 195 - 215
Plocha křídla [dm2] 18.4
Ovládané funkce S, V
Stavební náročnost S2
Náročnost pilotáže P1

Doporučené RC vybavení:

  "600"
Rx akumulátor 4,8 V KAN 350 mAh
Serva 2x HS-55
RC souprava Min. 2 kanály

Produktanfrage: Fling RC Free Glider ARF 1240mm

Warenkode: GPMA1060

Text der Frage

Portofrei bestellen

mit über Bestellungen 2 500 CZK
(nur in der Tschechischen Republik gültig)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2019. Alle Rechte vorbehalten.