This website use cookies files to provide services, personalize adverts and analyze visits. Information about how you view this website is shared with the Google company. By using this website you give permission for the use of cookies. Read more.


Die Seite auf die E-Mail senden:

Kvadrokoptéry pro profesionály i začátečníky

Společnost Dromida vyrábí velice kvalitní kvadrokoptéry, u nás máme konkrétně k dispozici řady Kvadro a Ominus. Všechny jsou zkonstruované k velmi snadné ovladatelnosti, takže pilotovat ji by se měl za krátkou dobu naučit takřka každý. Kvadrokoptéry z řady Dromida Ominus, jsou tedy, jak již bylo řečeno, snadno ovladatelné a díky jejich pevné konstrukci je téměř nemožné je zničit. Jsou vyráběny s futuristickým vzhledem a skvělými letovými vlastnostmi. Na výběr máte ze tří letových režimů, což je výhodné hlavně pro piloty začátečníky. Dalšími významnými modely, nabízenými touto firmou jsou Dromida Kodo a Dromida Vista.

Chcete létat a přistávat na zádech?

Žádný problém! Řada Verso má oproti předešlému modelu unikatní vlastnost, a to schopnost létat a přistávat na zádech, čehož snadno dosáhnete, díky speciálnímu tlačitku na vysílači. Elektronika tohoto modelu se sama postará o bezpečný a stabilní let. V našem e-shopu je zakoupíte za velmi výhodnou cenu.

Produkty firmy Dromida naleznete zde

Portofrei bestellen

mit über Bestellungen 3 000 CZK
(nur in der Tschechischen Republik gültig)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2018. Alle Rechte vorbehalten.