This website use cookies files to provide services, personalize adverts and analyze visits. Information about how you view this website is shared with the Google company. By using this website you give permission for the use of cookies. Read more.


Die Seite auf die E-Mail senden:

Blade - experti v oblasti výroby dronů a helikoptér

Celosvětově oblíbená firma Blade, patří k jednomu z předních výrobců Ready-to-fly rc dronů a helikoptér. Za každou z vyrobených helikoptér stojí tým zkušených expertů s dlouholetou praxí. Jak již bylo zmíněno, k nejdůležitějšímu výrobku této firmy patří rc kvadrokoptéra a rc vrtulník, a to v různých provedeních. V sortimentu nalezneme velký výběr strojů jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé a zkušení piloty.

Lítejte s kvalitními stroji

Všechny vyrobené helikoptéry a drony jsou zkoušeny přímo v továrně, kde se vyrábí a všechny náhradní díly jsou snadno dostupné za velmi výhodné ceny. Mezi populární modely této firmy patří například Blade 120 SR, helikoptéra určená spíše pro začátečníky nebo Blade 700 X Pro Series Kit, která je vhodná pro již zkušené piloty. Dále v jejich sortimentu můžeme najít náhradní díly, jako jsou rotorové listy, kabiny, ozubená kola s ložisky nebo například držáky rotorových listů.

Produkty firmy Blade naleznete zde

Portofrei bestellen

mit über Bestellungen 3 000 CZK
(nur in der Tschechischen Republik gültig)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2018. Alle Rechte vorbehalten.