Odeslat stránku na e-mail:
Blade Fusion 270 ARF

Blade Fusion 270 ARF

Dostupnost:
Není skladem

Cena v e-shopu s DPH: 6 934 Kč
Cena na prodejně: 7 299 Kč
+
Výrobce: Blade
Kód zboží: BLH5360

Popis produktu

Špičkový nástroj pro akrobacii Blade Fusion 270 ARF je RC model vrtulníku bez kompromisů, má uhlíkový rám i podvozek, černě eloxované hliníkové komponenty a novou pohonnou jednotku s vysokým točivým momentem, jež je napájena 4článkovým LiPo akumulátorem. Hlavní převod se šikmými zuby, náhon ocasu řemínkem. Model je sestaven a má nainstalován motor a regulátor. Model je určen pro zkušené piloty! Létat lze pouze venku při dodržení všech zásad bezpečnosti.

Vlastnosti vrtulníku Blade Fusion 270 ARF:

Průměr rotoru 615 mm
Lehká tuhá uhlíková konstrukce
Bezpádlové provedení hlavy znamená jednodušší konstrukci, nižší hmotnost a lepší odezvu
Šikmé ozubení přináší tišší provoz a menší valivý odpor převodu
Laminátová kabina s jasně čitelným zbarvením
Uhlíkové bočnice kostry
CNC hliníkové černě eloxované díly
Vše je sestaveno a připraveno pro instalaci serv, přijímače a bezpádlové stabilizace

Provedení ARF

V balení najdete kompletně sestavenou kostru s nainstalovaným motorem a regulátorem, nainstalovanými mechanismy rotorové hlavy a ocasního rotoru, uhlíkovým podvozkem a kabinou. Vše je připraveno pro instalaci vašich serv, přijímače a stabilizačního bezpádlového systému.

Konstrukce

Pevná konstrukce z uhlíkových a hliníkových profilů je vybavena podvozkem z uhlíkových desek pro maximální snížení hmotnosti a vysokou tuhost rámu. Hliníkové součásti jsou černě eloxovány pro stylový vzhled.

Optimalizovaná geometrie serv

Digitální serva cykliky s kovovými převody s optimalizovanou geometrií prakticky eliminují vůle v táhlech, páky serv jsou kolmo k ose desky cykliky a mají velkou rozteč kulových čepů od středu otáčení cykliky. Výsledkem je vyšší přesnost řízení a dokonalé reakce.

Výborně dimenzovaná mechanika

Hlavní hřídel je uložena ve třech kuličkových ložiscích a je bohatě dimenzovaná pro vrtulník třídy 270. Všechny hlavní díly jsou z černě eloxovaného hliníku a jsou požity přesné kulové čepy pro minimalizaci vůlí řízení.

Pohon vyrovnávacího rotoru řemínkem

Přesný a rychlý přenos otáček k ocasní vrtulce je osvědčeným řemínkem. Výhodou tohoto pohonu je nejen bezpečný a přesný přenos otáček k vyrovnávacímu rotoru to, že dokáže odpustit pilotní chyby – při zablokování ocasního rotoru nedojde k ke stržení ozubených kol, ale pouze k prokluzu zubů řemínku.

Nová skříň převodu

Nově navržená skříň vyrovnávacího rotoru a nový opěrný hřídel řemenice s většími ložisky snižuje vibrace a zvyšuje odolnost a podporu.

Regulátor 45 A s governorem

Nově navržený regulátor s governorem má spolehlivý výkon, který je naladěn pro 4S napájení.

Střídavý motor

Pohon vrtulníku obstarává nový výkonný střídavý motor Fusion 270 2950 kV s rotačním pláštěm a vysokým kroutícím momentem.

Šikmé ozubení

Pastorek motoru a přiléhající hlavní ozubené kolo má šikmé ozubení. Výhodou šikmého ozubení je plynulejší a tišší chod a menší možnost poškození ozubení.

Výborná viditelnost

Nejen tuhost a minimální hmotnost jsou důležité požadavky na kabinu modelu. K velmi důležité vlastnosti se řadí výborná viditelnost během letu, která může být klíčovou pro přesné přečtení polohy. Tuto vlastnost splňuje kabina Blade Fusion 270, která má jasnou žlutou barvu i se směrovkou ocasu.

Obsah balení

Obsahem balení je kompletné sestavená kostra vrtulníku, a to včetně všech mechanismů. Model má nainstalován střídavý motor Fusion 270 2950 kV a 45A regulátor. Uživatelský manuál je samozřejmostí.

Nutno dokoupit:

K uvedení do provozu je potřeba dokoupit 4 serva, 6kanálový vysílač a přijímač, bezpádlovou stabilizaci, LiPo baterii 14,8 V 1300 mAh 30C a odpovídající nabíječ.

Technické informace

Druh stavebnice ARF
Uspořádání rotorů Jednorotorový
Náročnost pilotáže Pokročilí
Průměr rotoru 615 mm
Délka 560 mm
Výška 190 mm
Hmotnost 626 g
Baterie Doporučena LiPo 14,8 V1300 mAh 30C
Průměr ocasního rotoru 162 mm
Délka listu hlavního rotoru 270 mm

Ke stažení

Manuál Manuál 0 B

Videa

Dotaz na produkt: Blade Fusion 270 ARF

Kód zboží: BLH5360

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti PECKA MODELÁŘ s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Náhradní díly a související produkty

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2018. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat