Odeslat stránku na e-mail:
Blade Fusion 270 BNF Basic

Blade Fusion 270 BNF Basic

Dostupnost:
Není skladem

Cena v e-shopu s DPH: 9 214 Kč
Cena na prodejně: 9 699 Kč
+
Výrobce: Blade
Kód zboží: BLH5350

Popis produktu

Špičkový nástroj pro akrobacii Blade Fusion 270 ARF je RC model vrtulníku bez kompromisů, má uhlíkový rám i podvozek, černě eloxované hliníkové komponenty a novou pohonnou jednotku s vysokým točivým momentem, jež je napájena 4článkovým LiPo akumulátorem. Hlavní převod se šikmými zuby, náhon ocasního rotoru řemínkem. Model je sestaven a má nainstalován motor, serva, regulátor a přijímač Spektrum AR636As režimem SAFE® (uvedení do visu stisknutím tlačítka). Model je určen pro zkušené piloty! Létat lze pouze venku při dodržení všech zásad bezpečnosti.

Vlastnosti vrtulníku Blade Fusion 270:

Průměr rotoru 615 mm
Lehká tuhá uhlíková konstrukce
Bezpádlové provedení hlavy znamená jednodušší konstrukci, nižší hmotnost a lepší odezvu
Šikmé ozubení přináší tišší provoz a menší valivý odpor převodu
Součástí balení je naprogramovaný přijímač Spektrum AR636A
Laminátová kabina s jasně čitelným zbarvením
Rychlá serva cykliky s kovovými převody
Rychlé digitální servo ocasního rotoru
Uhlíkové bočnice kostry
CNC hliníkové černě eloxované díly
Vše je sestaveno a připraveno pro let, verze BNF
Technologie SAFE® s tlačítkem Panika
Technologie SAFE ej v přijímači modelu AR636A přítomna ve Funkci tlačítka záchrany Panika, které umožní zabránit havárii a obnovit visení vrtulníku pouhým stisknutím tlačítka nebo přepínačem.

Přijímač Spektrum™ AR636A

Nově zdokonalené algoritmy v přijímači AR636A a 6osý gyroskop dávají do vínku Blade Fusion 270 přesnost a stabilitu při akrobacii Nová hliníková spodní deska pro přijímač nabízí lepší tlumení a zvýšenou toleranci vůči vibracím.

Konstrukce

Pevná konstrukce z uhlíkových a hliníkových profilů je vybavena podvozkem z uhlíkových desek pro maximální snížení hmotnosti a vysokou tuhost rámu. Hliníkové součásti jsou černě eloxovány pro stylový vzhled.

Optimalizovaná geometrie serv

Digitální serva cykliky s kovovými převody s optimalizovanou geometrií prakticky eliminují vůle v táhlech, páky serv jsou kolmo k ose desky cykliky a mají velkou rozteč kulových čepů od středu otáčení cykliky. Výsledkem je vyšší přesnost řízení a dokonalé reakce.

Rychlá digitální serva Spektrum

Cyklika vrtulníku je řízena trojicí digitálních 13g serv H3050. Mají kovové převody a kuličkové ložisko na výstupu. Hliníková střední část funguje jako chladič, podporuje chlazení motoru a proto má delší životnost. H3050 má také rychlou odezvu a dostatečný výkon.

Výborně dimenzovaná mechanika

Hlavní hřídel je uložena ve třech kuličkových ložiscích a je bohatě dimenzovaná pro vrtulník třídy 270. Všechny hlavní díly jsou z černě eloxovaného hliníku a jsou požity přesné kulové čepy pro minimalizaci vůlí řízení.

Pohon vyrovnávacího rotoru řemínkem

Přesný a rychlý přenos otáček k ocasní vrtulce je osvědčeným řemínkem. Výhodou tohoto pohonu je nejen bezpečný a přesný přenos otáček k vyrovnávacímu rotoru ale i to, že dokáže odpustit pilotní chyby – při zablokování ocasního rotoru nedojde k ke stržení ozubených kol, ale pouze k prokluzu zubů řemínku.

Nová skříň převodu

Nově navržená skříň vyrovnávacího rotoru a nový opěrný hřídel řemenice s většími ložisky snižuje vibrace a zvyšuje odolnost a podporu.

Regulátor 45 A s Governorem

Nově navržený regulátor s governorem má spolehlivý výkon, který je naladěn pro 4S napájení.

Střídavý motor

Pohon vrtulníku obstarává nový výkonný střídavý motor Fusion 270 2950 kV s rotačním pláštěm a vysokým kroutícím momentem.

Šikmé ozubení

Pastorek motoru a přiléhající hlavní ozubené kolo má šikmé ozubení. Výhodou šikmého ozubení je plynulejší a tišší chod a menší možnost poškození ozubení.

Výborná viditelnost

Nejen tuhost a minimální hmotnost jsou důležité požadavky na kabinu modelu. K velmi důležité vlastnosti se řadí výborná viditelnost během letu, která může být klíčovou pro přesné přečtení polohy. Tuto vlastnost splňuje kabina Blade Fusion 270, která má jasnou žlutou barvu i se směrovkou ocasu.

Nutno dokoupit

Ke zprovoznění modelu budete potřebovat 6kanálový vysílač Spektrum DSM2/DSMX, pohonný LiPo akumulátor 14,8 V 1300 mAh 30C a odpovídající nabíječ.

Technické informace

Druh stavebnice BNF
Uspořádání rotorů Jednorotorový
Náročnost pilotáže Pokročilí
Průměr rotoru 615 mm
Délka 560 mm
Výška 190 mm
Hmotnost 626 g
Baterie Doporučena LiPo 14,8 V 1300 mAh 30C
Průměr ocasního rotoru 162 mm
Délka listu hlavního rotoru 270 mm

Ke stažení

Manuál Manuál 0 B

Videa

Dotaz na produkt: Blade Fusion 270 BNF Basic

Kód zboží: BLH5350

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti PECKA MODELÁŘ s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Náhradní díly a související produkty

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2018. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat