Odeslat stránku na e-mail:
Blade

V současné době jsou všechny provozovny PM uzavřeny. Internetový prodej zůstává zachován, zboží však není možné zasílat na výdejní místa. Osobní odběr již objednaného zboží na pobočce ve Zlatnické ulici je podmíněn použitím ochranné roušky.

Blade - experti v oblasti výroby dronů a helikopter

Celosvetově oblíbená firma Blade, patří k jednomu z popředných výrobců Ready-to-fly RC dronů a helikoptér. Za každou z vyrobených helikoptér stojí tím skušených expertů s dlhouholetou praxí. Jako již bylo spomenuto, k nejdůležitejšímu výrobku této firmy patří rc kvadrokoptery a rc vrtulníky, a to v různých provedeních. V sortimentu najdeme veliký výběr strojů jako pro začátečníky, tak i pro pokročilé a zkušené piloty.

Lítejte s kvalitními stroji

Všechny vyrobené helikoptery a drony jsou zkoušené přímo v továrně, kde se vyrábějí a všechny náhradní díly jsou lehce dostupné za velmi výhodné ceny. Mezi populárni modely této firmy patří například Blade 120 SR, helikoptera určená spíš pro začátečníky nebo Blade 700 X Pro Series Kit, která je vhodná pro již zkušené piloty. Dále v jejich sortimentu můžeme najít náhradní díly, jako jsou rotorové listy, kabiny, ozubené kola s ložiskami nebo například držáky rotorových listů.

Produkty firmy Blade naleznete zde

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2020. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.