Blade - experti v oblasti výroby dronů a helikopter

Celosvetově oblíbená firma Blade, patří k jednomu z popředných výrobců Ready-to-fly RC dronů a helikoptér. Za každou z vyrobených helikoptér stojí tím skušených expertů s dlhouholetou praxí. Jako již bylo spomenuto, k nejdůležitejšímu výrobku této firmy patří rc kvadrokoptery a rc vrtulníky, a to v různých provedeních. V sortimentu najdeme veliký výběr strojů jako pro začátečníky, tak i pro pokročilé a zkušené piloty.

Lítejte s kvalitními stroji

Všechny vyrobené helikoptery a drony jsou zkoušené přímo v továrně, kde se vyrábějí a všechny náhradní díly jsou lehce dostupné za velmi výhodné ceny. Mezi populárni modely této firmy patří například Blade 120 SR, helikoptera určená spíš pro začátečníky nebo Blade 700 X Pro Series Kit, která je vhodná pro již zkušené piloty. Dále v jejich sortimentu můžeme najít náhradní díly, jako jsou rotorové listy, kabiny, ozubené kola s ložiskami nebo například držáky rotorových listů.

Produkty firmy Blade naleznete zde

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2022. Všechna práva vyhrazena

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat