Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.


Odeslat stránku na e-mail:
Blade

Blade - experti v oblasti výroby dronů a helikoptér

Celosvětově oblíbená firma Blade, patří k jednomu z předních výrobců Ready-to-fly rc dronů a helikoptér. Za každou z vyrobených helikoptér stojí tým zkušených expertů s dlouholetou praxí. Jak již bylo zmíněno, k nejdůležitějšímu výrobku této firmy patří rc kvadrokoptéra a rc vrtulník, a to v různých provedeních. V sortimentu nalezneme velký výběr strojů jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé a zkušení piloty.

Lítejte s kvalitními stroji

Všechny vyrobené helikoptéry a drony jsou zkoušeny přímo v továrně, kde se vyrábí a všechny náhradní díly jsou snadno dostupné za velmi výhodné ceny. Mezi populární modely této firmy patří například Blade 120 SR, helikoptéra určená spíše pro začátečníky nebo Blade 700 X Pro Series Kit, která je vhodná pro již zkušené piloty. Dále v jejich sortimentu můžeme najít náhradní díly, jako jsou rotorové listy, kabiny, ozubená kola s ložisky nebo například držáky rotorových listů.

Produkty firmy Blade naleznete zde

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2018. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.