Odeslat stránku na e-mail:
Blade

Blade - experti v oblasti výroby dronů a helikoptér

Celosvětově oblíbená firma Blade, patří k jednomu z předních výrobců Ready-to-fly rc dronů a helikoptér. Za každou z vyrobených helikoptér stojí tým zkušených expertů s dlouholetou praxí. Jak již bylo zmíněno, k nejdůležitějšímu výrobku této firmy patří rc kvadrokoptéra a rc vrtulník, a to v různých provedeních. V sortimentu nalezneme velký výběr strojů jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé a zkušení piloty.

Lítejte s kvalitními stroji

Všechny vyrobené helikoptéry a drony jsou zkoušeny přímo v továrně, kde se vyrábí a všechny náhradní díly jsou snadno dostupné za velmi výhodné ceny. Mezi populární modely této firmy patří například Blade 120 SR, helikoptéra určená spíše pro začátečníky nebo Blade 700 X Pro Series Kit, která je vhodná pro již zkušené piloty. Dále v jejich sortimentu můžeme najít náhradní díly, jako jsou rotorové listy, kabiny, ozubená kola s ložisky nebo například držáky rotorových listů.

Produkty firmy Blade naleznete zde

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2018. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat