Odeslat stránku na e-mail:
Rybářská loď Atlantis (stavebnice)

Rybářská loď Atlantis (stavebnice)

Dostupnost:
Skladem 3 ks

OC Šestka 1 ks
OC Albert 1 ks
OC Letňany 1 ks
Cena v e-shopu s DPH: 1 700 Kč
Cena na prodejně: 1 789 Kč
+
Výrobce: Artesanía Latina
Kód zboží: AL30531

Popis produktu

Tato jednoduchá dřevěná stavebnice rybářské lodi Atlantis je vyrobena z pečlivě vybraného a kvalitního materiálu. Navíc představuje v oblasti lodního modelářství zcela nový koncept. Dokončený model totiž nemusí sloužit jen jako dekorace, ale je možné jej osadit RC vybavením (dodáváno samostatně), a tím jej přeměnit v dálkově ovládané plavidlo!

Stavebnice obsahuje laserem vyřezávané překližkové díly a příslušenství ze dřeva, oceli, mosazi nebo litého kovu. Pro případ, že se rozhodnete postavit Atlantis jako funkční model, naleznete v balení i elektromotor, ocelovou hřídel lodního šroubu, mosazné pouzdro lodního hřídele, lodní šroub a veškerý spojovací materiál. Součástí stavebnice není lepidlo, čirý lak, barvy, tmel ani pracovní nástroje nezbytné pro stavbu.

Kompletaci modelu významně usnadňuje názorný obrázkový návod na DVD, který provází stavbou lodi krok za krokem. Stavebnice je určena modelářům prakticky všech věkových kategorií, a to nejen těm začínajícím, ale i zkušeným, kteří se při stavbě tohoto jednoduchého modelu skvěle odreagují.

Nutno dokoupit:

Pokud se rozhodnete Atlantis provozovat jako RC model, bude třeba dokoupit dvoukanálovou RC soupravu, servo pro ovládání kormidla, obousměrný regulátor otáček pro stejnosměrné motory, pohonný akumulátor a vhodný nabíječ.

Technické informace

Délka [mm] 540
Výška [mm] 250
Šířka [mm] 175

Videa

Dotaz na produkt: Rybářská loď Atlantis (stavebnice)

Kód zboží: AL30531

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti PECKA MODELÁŘ s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2018. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat