Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google a Facebook. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.


Odeslat stránku na e-mail:
Dřevěné 3D mechanické puzzle – U-9 Grand Prix Car

Dřevěné 3D mechanické puzzle – U-9 Grand Prix Car

Dostupnost:
Skladem 2 ks

Zlatnická 1 ks
Karolíny Světlé 1 ks
Cena v e-shopu s DPH: 1 120 Kč
Cena na prodejně: 1 179 Kč
+
Výrobce: Ugears
Kód zboží: 5000036

Popis produktu

Dřevěné 3D mechanické puzzle – U-9 Grand Prix Car.

Rychlost, řev závodních motorů a těsné bitvy kolo na kolo představovaly úchvatné divadlo, jež se odehrávalo před zraky vzrušených diváků, kteří se v minulosti stali svědky vůbec prvních automobilových závodů. Ponořte se do historie s tímto unikátním závodním vozem U-9 Grand Prix Car, inspirovaným zlatým věkem automobilového průmyslu z počátku 20. století.

Některá technická řešení, která nás dnes v běžném životě obklopují, jsou tak miniaturní, že nemáme příležitost vidět, natožpak porozumět jejich funkci. Přirozená zvědavost a zájem o technické detaily nás však vždy bude motivovat k tomu, abychom u našich stavebnic všechna zajímavá technická řešení odkryli a odhalili jejich funkci. Lidé si tak mohou vychutnat stavbu modelů, které jim doslova ožívají pod rukama, a navíc jejich prostřednictvím nahlédnout do fascinujícího světa ozubených kol a dalších konstrukčních vychytávek.

U-9 Grand Prix Car reprezentuje podobu klasického vítězného vozu Grand Prix, který je dokonale zpracován od hnacího ústrojí až po rezervní kolo. Pod kapotou tohoto nového modelu najdete osmiválcový motor vybavený výkonným ventilátorem a 16 plně funkčními ventily. Pohonná jednotka se uvede do činnosti po natažení gumového svazku. Model je vybaven funkčním odpružením a převodovkou, která umožňuje přepínat mezi volnoběhem, zpátečkou a jízdou vpřed. Kola auta jsou pro hladký chod a rychlou akceleraci opatřena gumovým opásáním.

Design modelu připomíná závodní auta, která se účastnila vůbec prvních závodů Grand Prix konaných v Itálii již počátkem 20. století. Vývojáři Ugears přijaly výzvu vytvořit model, jenž bude odrážet krásné tvary charakteristické pro "starou školu" automobilového designu. Elegantní vzhled vozu, stejně jako hnací ústrojí na levé straně auta a další zajímavosti zaujmou opravdu každého.

Stavebnice obsahuje vše, co je k montáži potřeba. Zpracování detailů je na velmi vysoké úrovni – všechny díly modelu jsou totiž vyřezávány z kvalitní překližky pomocí CNC laseru. První věcí, které si všimnete při rozbalení krabice, je příjemná vůně dřeva. Jednotlivé konstrukční prvky je třeba sestavit tak, aby vytvořily kompletní model. Použitá technologie Ugears umožňuje montáž bez použití lepidla nebo zvláštních nástrojů. Stavbou vás provede podrobně a přehledně zpracovaný návod.

Vlastnosti:

Vyrobeno z překližky
Velikost balení: 370×170×27 mm
Rozměry modelu: 350×95×130 mm
Doba stavby: cca 6–7 hodin
Počet dílů: 348
Vhodné pro věk: 14+

Videa

Dotaz na produkt: Dřevěné 3D mechanické puzzle – U-9 Grand Prix Car

Kód zboží: 5000036

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti PECKA MODELÁŘ s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2018. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat