V důsledku vládního nařízení jsou v současné době všechny provozovny PM uzavřeny. Internetový prodej zůstává zachován. Osobní odběr zboží objednaného prostřednictvím e-shopu je možný ve Zlatnické ulici, a to skrze výdejní okénko.

Offshore Lite Sea Rider V3 2,4Ghz RTR zelený

Náhled produktu - Offshore Lite Sea Rider V3 2,4Ghz RTR zelený

Dostupnost:
Skladem 2 ks

Zlatnická - eshop 1 ks
Karolíny Světlé 1 ks
Cena v e-shopu s DPH: 1 891 Kč
Cena na prodejně: 1 990 Kč
+
Výrobce: Joysway
Kód zboží: 4ST308208G

Popis produktu

Rychlostní člun (420 mm) s plastovým trupem s motorem řady 390 s vodním chlazením. Zcela hotový model s dvoukanálovou pistolovou RC soupravou 2,4GHz, elektronickým regulátorem otáček, 7,4 V Li-lon aku a 12V nabíječem.

Malý rychlostní člun s elektrickým pohonem s plastovým trupem o délce 361 mm (celková délka 420 mm) pro příjemné rekreační poježdění na malých i větších vodních plochách. Model je dodáván hotový, připravený k vyplutí (stačí nabít a vložit pohonné akumulátory) se stejnosměrným motorem řady 390 s vodním chlazením. Chladící voda je nasávána tryskou na dně lodi, ven z lodi je odváděna z levého boku. Výkon motoru je přenášen pružnou spojkou na lodní hřídel s poloponořeným dvoulistým šroubem. Směr jízdy je ovládán symetricky umístěným kormidlem. Ovládání zajišťuje dvoukanálový pistolový vysílač 2,4 GHz, palubní elektronika zahrnuje přijímač kombinovaný s elektronickým regulátorem otáček chráněný proti proniknutí vody a 9 g servo kormidla. Ovládání kormidla i otáček motoru je plně proporcionální.Přístup k motoru, akumulátorům a elektronice zajišťuje vrchní odnímací kryt, který je opatřen gumovým těsněním a tím zabezpečuje těstnost proti vniknutí vody.Pro pohon je s modelem dodávána dvoučlánková akumulátorová sada Li-Ion 7,4 V/800 mAh, k jejímu nabíjení slouží 12V nabíječ 1000 mA. Pro napájení nabíječe je dodáván propojovací kabel pro zapojení do zásuvky zapalovače automobilu. Pro napájení vysílače slouží destičková 9 V baterie, která je rovněž součástí RC setu.RC set obsahuje: hotový model připravený k plavbě, dvoukanálový pistolový vysílač, pohonný akumulátor 7,4 V/800 mAh, 12V nabíječ pro pohonný akumulátor, kabel pro napájení nabíječe, imbusový klíč, 9V destičkovou baterii, plastový stojánek a podrobný návod k obsluze.

Technické informace

Délka [mm] 420
Šířka [mm] 125
Hmotnost [g] 480
Stavební náročnost S0
Náročnost pilotáže P1

Dotaz na produkt: Offshore Lite Sea Rider V3 2,4Ghz RTR zelený

Kód zboží: 4ST308208G

Text dotazu

Náhradní díly a související produkty

4ST308209-S01
Dočasně
nedostupné
119 Kč 113 Kč
Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2021. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat