Odeslat stránku na e-mail:
Fieseler Fi156C Storch (2850mm) ARF

I během rekonstrukce OC Albert v Čestlicích máme v naší pobočce běžnou otvírací dobu 9.00 - 21.00. Těšíme se na Vaší návštěvu!

Fieseler Fi156C Storch (2850mm) ARF

Náhled produktu - Fieseler Fi156C Storch (2850mm) ARF

Dostupnost:
Skladem u dodavatele

Cena v e-shopu s DPH: 16 965 Kč
Cena na prodejně: 17 490 Kč
+
Výrobce: Black Horse
Kód zboží: 4ST112437

Popis produktu

Průzkumný a spojovací hornoplošník s velmi krátkým vzletem a přistáním Fieseler Fi-156 Storch patří mezi nejslavnější letadla druhé světové války. Nenápadný a tichý, schopný přistát na větší lesní mýtině se stal "očima" německýchpozemních jednotek v jejích nejslavnějších akcích "bleskové války". Storch si oblíbili vysocí velitelé (jako třeba polní maršál Rommel), kterým umožňoval být v kontaktu s obrněnými jednotkami vrážejícími drtivé klíny hluboko do týlu nepřátelských vojsk. Na jeho kontě jsou také spektakulární akce, jako vysvobození italského diktátora Benita Mussoliniho z domácího vězení v hotelu na vrcholu hory. Storchy se pro Luftwaffe vyráběly i v továrnách ve Francii a u nás v Chocni - ostatně ve výrobě se pokračovalo i po válce a zvláště Storchy francouzské výroby s hvězdicovými motory létají dodnes.

Polomaketa německého spojovacího letadla s rozpětím 2850 mm pro benzínové motory 35 ccm. Konstrukční trup a nosné plochy s potahem speciální fólií v kamuflážních barvách. Ovládaná křidélka, klapky, směrovka, výškovka. Odpružený podvozek, pevné sloty. Trup modelu s integrální kýlovkou svislé ocasní plochy je klasické konstrukce s celobalsovým tuhým potahem. Kryt motoru je laminátový, odnímatelný. Snadný přístup k palubní elektronice umožňuje odnímatelná horní část trupu s přední částí krytu kabiny a vyjímatelný pilot s podlážkou.

Křídlo s polosouměrným profilem je dvoudílné klasické konstrukce s tuhým balsovým potahem; poloviny křídla se nasouvají z boku na dvě trubkové duralové spojky. Štěrbinová křidélka a vztlakové klapky klapky jsou ovládány 2 páry serv uloženými v křídle. Sloty na náběžné hraně jsou pevné.

Ocasní plochy jsou klasické celobalsové, vodorovná ocasní plocha je pro snadnou přepravu dvoudílná, nasouvaná z boku na trubkovou duralovou spojku. Směrovka a výškovka jsou ovládány servy uloženými v prostoru kabiny výškovka pomocí drátových táhel a směrovka lankovým náhonem. Celý model je potažen polomatnou nažehlovací fólií v kamuflážních barvách se znázorněním paneláže a nýtování. Podvozek je ostruhového typu s ostruhou spřaženou s ovládáním směrovky, hlavní podvozkové nohy jsou odpružené.

Stavebnice obsahuje:

Postavený trup, křídlo a ocasní plochy potažené polomatnou nažehlovací fólií v kamuflážních barvách, laminátový kryt motoru, sada hotových vzpěr křídla a podvozku, podvozek s odpruženými nohami, kola s duralovými disky, palivovou nádrž, sadu drobného příslušenství, obrázkový návod ke stavbě.

Doporučený pohon a RC vybavení

  Ploužák "Rommel Spezial"
Motor DLA 32 MVVS 40 IFS
Vrtule XOAR 18x8" XOAR 22x10"
Serva 2x HS-985MG (S+V), 2x HS-645MG (K), 3xHS-485HB (F+M) 4xHS-5685MH (S, V, K), 2x HS-5495BH (F), 1x HS-430BH (M)
RC souprava min. 7 kanálů

Technické informace

Rozpětí [mm] 2850
Délka [mm] 1910
Hmotnost [g] 8100
Plocha křídla [dm2] 107
Doporučený objem nádrže [ml] 500 - 1000
Ovládané funkce S,V,K(2),M,F(2)
Stavební náročnost S3
Náročnost pilotáže P3

Dotaz na produkt: Fieseler Fi156C Storch (2850mm) ARF

Kód zboží: 4ST112437

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti PECKA MODELÁŘ s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2018. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat