Odeslat stránku na e-mail:
Revell Airbrush Spray Gun FLEXIBLE

V souvislosti se státním svátkem 28.9. budou mít všechny provozovny P-M zavřeno mimo prodejny v Letňanech, která má i 28.9. svou běžnou otevírací dobu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Revell Airbrush Spray Gun FLEXIBLE

Náhled produktu - Revell Airbrush Spray Gun FLEXIBLE

Dostupnost:
Skladem u dodavatele

Cena v e-shopu s DPH: 5 699 Kč
Cena na prodejně: 5 999 Kč
+
Výrobce: Revell
Kód zboží: 339109

Popis produktu

Stříkací pistole Flexible je  vhodná pro začátečníky i pokročilé. Její velkou výhodou je otočná přední část, čímž umožňuje stříkat buďto s vrchním plněním malého množství barvy ne se tento kalíšek otočí dolů na spodní část stříkací pistole a zasune se do něho nádobka s barvou.  Podle seřízení pistole umožňuje nastříkat čáru o nejmenší šířce cca 1,5 mm. Ovládání pistole umožňuje řídit množství barvy i vzduchu. Stříkací pistole je osazena tryskou systému Vega, která značně zlepšuje promíchání barvy a vzduchu a značně zjednodušuje čistění trysky. K pohánění lze používat jak kompresory tak i tlakové láhve. Sada obsahuje jednu lahvičku na větší množství barvy.

Dotaz na produkt: Revell Airbrush Spray Gun FLEXIBLE

Kód zboží: 339109

Text dotazu

Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři, které tímto poskytuji pouze společnosti PECKA MODELÁŘ s.r.o. za účelem využití pro marketingové zpracování a zasílání informací a nabídek společnosti.

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2018. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat