Odeslat stránku na e-mail:
264251 DogFighter SR RR s BL motorem SR a servy

264251 DogFighter SR RR s BL motorem SR a servy

Náhled produktu - 264251 DogFighter SR RR s BL motorem SR a servy

Dostupnost:
Není skladem

Cena v e-shopu s DPH: 5 596 Kč
Cena na prodejně: 5 890 Kč
+
Výrobce: Multiplex
Kód zboží: 1M401151

Popis produktu

Téměř hotový akrobatický a kombatový dolnoplošník z ELAPORu o rozpětí 882 mm se střídavým motorem s regulátorem a 3 servy. Ovládaná křidélka a výškovka, hotová povrchová úprava. Výborný rychlý model ve "warbird" stylu pro pokročilejší piloty.

Dobrý stíhací letoun musí být rychlý, mít vynikající stoupavost, být obratný, rychle a přesně reagovat na řízení, přitom mít slušnou vrozenou stabilitu pro míření a přesnou palbu na cíl, musí mít vysokou rychlost ve střemhlavém letu... a také dobré vlastnosti při nízkých rychlostech, aby se nestal smrtící pastí pro pilota k smrti vyčerpaného vzdušným bojem. "Výška - rychlost - manévr" . Právě tohle jsou zásady, podle kterých Multiplex zkonstruoval svůj DogFighter, zatraceně rychlý a obratný dolnoplošník z takřka nezničitelného ELAPORu. S elegancí a agresívním vzhledem plnokrevníka pro závody kolem pylonů a duší stíhače z II. světové války vám nabídne tuplovanou dávku čistého a neředěného adrenalinu! Nyní jej můžete mít v elegantním zeleno-bílém provedení s hotovou povrchovou úpravou.

Nízká minimální rychlost, úžasná maximální rychlost (až 200 km/h v supertuningovém provedení), extrémně neutrální chování za letu s přesnou a rychlou odezvou řízení pro přesnou akrobacii... to vše ve spojení s extrémně odolným drakem z pěnového ELAPORu. Provoz modelu usnadňuje celá řada vychytávek - od odnímatelného krytu kabiny pro bleskurychlé dotankování, tedy výměnu akumulátorů, přes motorové lože umožňující snadné doladění vyosení dolů nebo do stran, až po demontovatelné křídlo pro snadnou přepravu.

Robustní trup modelu z pěnového ELAPORu nese všechny typické znaky "vymakané multiplexácké" konstrukce - strategicky umístěné plastové výztuhy, motorové lože se snadno nastavitelným vyosením dolů nebo do stran, pouzdro pro servo výškovky umožňující snadnou montáž (a v případě potřeby i demontáž) pouhým "zacvaknutím", odnímatelný kryt kabiny pro snadnou výměnu pohonného akumulátoru, robustní lože akumulátorů s upevňovacím popruhem pro 100% spolehlivé upevnění Li-po sady a promyšlené uspořádání vnitřních prostor pro snadnou zástavbu pohonné jednotky a RC vybavení při zajištění dobrého chlazení. Trup je dodáván již sestavený s namontovaným střídavým motorem Himax C3516-1130, s vrtulí APC 10x7E, střídavým regulátorem MULTIcont BL-40 S-BEC a servem Nano-S pro výškovku.

Ocasní plochy jsou rovněž z Elaporu; servo výškovky je umístěno v ocasní části trupu, výškovku ovládá prostřednictvím krátkého přímého drátového táhla. Směrovka je pevná.

Křídlo s polosouměrným profilem z pěnového ELAPORu s uhlíkovými a laminátovými výztuhami je jednodílné; k trupu se upevňuje dvěma polyamidovými šrouby. Křidélka jsou ovládána dvěma servy uloženými v křídle; serva Nano-S jsou samozřejmě již vestavěna.

DogFighter - jak je u kombatových modelů obvyklé - nemá podvozek, startuje z ruky a přistává "na břicho" do trávy.

Model je dodáván s hotovou povrchovou úpravou.

Pro napájení modelu budete potřebovat tříčlánkový Li-Poly akumulátor cca 2200 mAh se zatížitelností aspoň 25C.

K ovládání modelu budete potřebovat přinejmenším čtyřkanálovou RC soupravu, ideální je samozřejmě použití alespoň pětikanálové počítačové RC soupravy, která umožňuje nezávislé ovládání serv křidélek, přesné nastavování velikosti výchylek, naprogramování dvojích výchylek resp. exponenciálního průběhu výchylek pro snížení citlivosti kormidel okolo neutrálu dovolující velmi přesné řízení při zachování velkých maximálních výchylek.

Balení obsahuje

Sestavený trup a nosné plochy z pěnového ELAPORu s hotovou povrchovou úpravou s namontovaným motorem, regulátorem a servy, vrtulový kužel z ELAPORu s unašečem a vrtulí, návod ke stavbě.

Technická data

Rozpětí: 882 mm
Délka: 812 mm
Hmotnost: 850 g
Plocha křídla: 19 dm2
Ovládané funkce: Výškovka, 2x křidélka, motor
Stavební náročnost: S1
Náročnost pilotáže: P2, P3

Pohon a RC vybavení

Motor: * Himax C 3516-1130
Regulátor: * MULTIcont BL-40 S-BEC
Vrtule: * APC 10 x 7E
Akumulátor: RAY G3 11,1 V 2200 mAh
Serva: * 3x Nano-S
RC Souprava: Minimálně 4 kanály

*) Součást ARF setu

Videa

Dotaz na produkt: 264251 DogFighter SR RR s BL motorem SR a servy

Kód zboží: 1M401151

Text dotazu

Náhradní díly a související produkty

Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2019. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat