Odeslat stránku na e-mail:
Extra 330SC (kit)

Prodejna v OC Albert v Průhonicích-Čestlicích je od konce června definitivně uzavřena. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v našich ostatních prodejnách.

Extra 330SC (kit)

Náhled produktu - Extra 330SC (kit)

Dostupnost:
Dočasně nedostupné

Cena v e-shopu s DPH: 3 316 Kč
Cena na prodejně: 3 490 Kč
+
Výrobce: Multiplex
Kód zboží: 1M401079

Popis produktu

Při konstruování nejnovějšího člena rodiny tradičně skvělých modelů t pěnového Elaporu spojil svoje síly tým MULTIPLEXu se špičkovým pilotem a konstruktérem Gernotem Bruckmannem a s designérem Mircem Percorarima firmou Extra Aircraft. Spojily se zkušenosti světového šampióna v 3D akrobacii se špičkovou technologií konstrukce pěnových modelů podpořené jedním z nejlepších světových výrobců skutečných letadel s tvořivostí mistra průmyslového designu a narodila se Extra 330SC, nadupaný plnokrevník pro brutální 3D freestyle akrobacii, který potěší každého zkušeného pilota!

Stavebnice 3D akrobatického letadla EXTRA 330SC o rozpětí 1150 mm zkonstruovaného špičkovým pilotem Gernotem Bruckmannem. Model z ELAPORu pro střídavý motor třídy AXI 2820, 50-70A regulátor, 3S LiPo 2600 mAh a 4 mikroserva. Ovládaná křidélka, směrovka, výškovka.

Trup modelu je zhotoven z pěnového ELAPORu s "multiplexácky" promyšlenou vnitřní výztužnou konstrukcí z překližkových, laserem vyřezávaných dílů poskytující modelu při nízké hmotnosti potřebnou pevnost. Konstrukce tvoří "páteř" modelu; nese motor, regulátor, pohonný akumulátor a podvozek. Extra 330SC je konstruována pro střídavý motor Permax BL-O 3520-0920 s regulátorem MULTIcont BL-55 S-BEC a dvoulistou vrtuli 14x7“ s precizním plastovým kuželem, který se upevňuje do přídě v zadní montáži. Na horní straně trupu je odnímatelný kryt (přidržovaný magnety) prostoru pro akumulátor a palubní elektroniku, jehož součástí je i průhledný kryt kabiny s naznačeným kokpitem se sedačkou a přístrojovou deskou. Serva směrovky a výškovky jsou umístěna v prostoru kabiny a kormidla ovládají lanovody.

Dvoudílné křídlo se souměrným profilem je z pěnového ELAPORu; má velmi lehkou komorovou konstrukci s hlavním nosníkem tvořeným uhlíkovou trubkou. Poloviny se spojují pomocí uhlíkové trubky a na místě se zajišťují speciální západkou. Pro serva křidélek (velikosti HS-82MG) jsou připraveny šachty s plastovými držáky; křidélka jsou ovládána krátkými drátovými táhly.

Ocasní plochy jsou rovněž z ELAPORu s lehkou komorovou konstrukcí s vnitřními balsovými výztuhami, k trupu se upevňují pomocí plastových čepů a šroubů. Všechna kormidla (včetně křidélek) jsou pro zajištění přesného a lehkého chodu zavěšena na ohebných nebo otočných závěsech. Přistávací zařízení je pevný dvoukolový podvozek s uhlíkovými nohami a řiditelnou drátovou ostruhou spřaženou se směrovkou. Pro povrchovou úpravu stavebnice obsahuje sadu samolepek ve speciálním „osobním“ designu Gernot Bruckmann (autor designu Mirco Percorari). Pro napájení pohonné jednotky modelu budete potřebovat čtyřčlánkový LiPo akumulátor s kapacitou 2600-2700 mAh a zatížitelností aspoň 35 C. Konstrukce modelu počítá se 4 mikroservy; šachty a držáky serv jsou šity na míru servům Hitec HS-82MG a podobným.

Pro ovládání modelu s pevným podvozkem v zásadě stačí běžná čtyřkanálová RC souprava, pro využití všech možností modelu je optimální používat aspoň šestikanálovou počítačovou RC soupravu s dvojími a exponenciálními výchylkami a mixy. V návodu najdete doporučené velikosti výchylek pro klasickou F3A akrobacii, 3D akrobacii i extrémní 3D akrobacii (včetně speciálních mixů, které rád používá Gernot Bruckmann).

Stavebnice obsahuje:

Pěnové výlisky dílů trupu, křídla a ocasních plochy z ELAPORu, sestavenou vnitřní překližkobvou konstrukci trupu, balsové výztuhy ocasních ploch, uhlíkové trubkové nosníky křídla, kryt kabiny, plastový vrtulový kužel, pevný uhlíkový podvozek s lehkými koly a aerodynamickými kryty z ELAPORu, uhlíkovou trubkovou spojku křídla, sadu drobného příslušenství a návod.

Technické informace

Rozpětí [mm] 1150
Délka [mm] 1200
Hmotnost [g] 1350
Plocha křídla [dm2] 36
Ovládané funkce S,V,K(2),M
Stavební náročnost S2
Náročnost pilotáže P3,P4

Pohon a RC vybavení:

Motor *Permax BL-O 3520-0920
Regulátor *MULTIcont BL55 S-BEC
Vrtule *14x7“
Akumulátor FOXY G2 11,1 V 2600 mAh
Serva 4x HS-82MG
RC souprava min. 4 kanály, ale raději aspoň 5 kanálů počítačová
*) Součást pohonného setu MULTIPLEX #33 2673.

Videa

Dotaz na produkt: Extra 330SC (kit)

Kód zboží: 1M401079

Text dotazu

Náhradní díly a související produkty

táhla pro Extra 330SC
1M401079-12
Dočasně
nedostupné
429 Kč 408 Kč
kabina s pilotem pro Extra 330SC
1M401079-02
Dočasně
nedostupné
329 Kč 313 Kč
unašeč k motoru Extra 330SC
1M401079-16
Dočasně
nedostupné
329 Kč 313 Kč
Získejte dopravu zdarma

při objednávce nad 2 500 Kč
(platí pouze v ČR)

© PECKA MODELÁŘ s.r.o. 2011 - 2020. Všechna práva vyhrazena

Kancelářská křesla a kancelářské židle, profesionální židle a manažerská křesla a ergonomické židle pro zdravé sezení.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERU a využijte slevu 100 Kč na první nákup*

PŘIHLAŠTE SE K NÁM!
- zúčastněte se uzavřených akcí jen pro členy
- budete o akcích vědět jako první
- dostávejte PECKA NOVINKY
* Slevový kupón lze uplatnit na nezlevněné zboží v minimální hodnotě 2000 Kč. Kupón není možné spojit s jinou slevou. Přihlášením k odběru NEWSLETTERU souhlasíte se zasíláním informací elektronickou formou od provozovatele internetových stránek.
Již nezobrazovat